Kas sellel aastal jälle sokid ja lõhnaküünal?

 Meil on Sulle hea kingiidee! Lange Motokeskuse kinkekaart!! 

……………………………

Kinkekaarte on summades 20€ / 30€ / 50€
kehtivusega üks aasta.
Kinkekaarte saab detsembris (01.12-23.12) osta kohapeal E-R kella 16-18 (muul ajal kokkuleppel)
Kes kohapeale tulla ei saa/taha/suuda on võimalik tellida kinkekaart ka postiga. Selleks kirjutage oma soov: info@langemotokeskus.com

Kardikeskuse hooaja lõpetamine 31.10

Kallid Lange Motokeskuse sõbrad! Seoses külmade sügisilmade saabumisega oleme otsustanud Kardikeskuse suvehooaja lõpetada oktoobrikuu lõpuga (31.10.18)! Täname südamest teid kõiki, kes te veetsite selle palava ja adrenaliinirohke suve meie seltsis!

Kuna soovime tänada ja meeles pidada kõiki isasid ja ka tulevasi isasid- siis hea ilma korral ootame kõiki isadepäeva nädalavahetusel (10-11 novembril) meie juurde kardisõite nautima. Tooge oma isad/vennad/vanaisad sõitma ja muutke nende isadepäev meeldejäävaks! Loodame heale ilmale!

Sügis- ja talvekuude on endiselt kõigil soovijatel võimalus rentida meie avaraid ruume sünnipäevade,seminaride, jõulupidude ning teiste vahvate koosviibimiste läbiviimiseks. Info ja broneeringud: info@langemotokeskus.com.

Kui ilmataat on helde ning tuleb lumine talv- AVAME KARDIKESKUSE KA TALVEHOOAJAL, et kõik soovijad saaksid oma sõiduoskused ka talverajal proovile panna. Püsige lainel-anname asjakohast infot läbi kõikide kanalite! (Instagramm/Facebook/koduleht)

Ja veel.. Kuna huvilisi on olnud palju- alustab Lange Motokeskuses kevadel Lange Kardikool. Kuhu ootame kardihuvilisi igas vanuses! Kellel huvi- saab ennast aegsasti registreerida (info@langemotokeskus.com).

Seniks- nautige karget sügisilma lähedaste seltsis!
Ja.. AITÄH AITÄH AITÄH kõigile veelkord! Oli meeldejääv esimene hooaeg!

 

Kardikeskuse uued avamisajad!

Tähelepanu, tänasest on meie kardikeskus avatud uutel aegadel
E–R ootame teid kell 15:00–19:00 ning L–P kell 12:00–19:00.
Hea meelega võtame teid vastu ka muudel aegadel, ent siis eelnevalt kokku lepitud broneeringu alusel
Kohtumiseni Lange kardikeskuses!