Slider

Kardirada

Lange motokeskuse kardirada, mis on Lõuna-Eesti pikim, avati 2018. aasta kevadel. Kardirada on looduslike tõusude ja langustega, 1015 meetrit pikk ning 9 meetrit lai, mistõttu saab rajal pidada nii Eesti kui Euroopa meistrivõistlusi.
Võistlusmomendi mõõtmiseks töötab rajal ajavõtusüsteem koos foorisüsteemiga. Sõidutulemusi on mugav jälgida nii raja ääres olevalt ekraanilt kui ka kardihoones sees. Kardirada on valgustatud ning sõita saab ka pimedal ajal.
Motokeskuses on kokku 27 Prantsusmaa juhtiva karditootja “Sodikart” karti, neist 20 on mõeldud täiskasvanud harrastajatele, 5 lastele ning 2 kart on kahekohaline. Uued ja moodsad hobikardid ning kvaliteetne tänapäevastele tee-ehitusstandarditele vastav rada, mille peale on paigaldatud kahekihiline asfalt, pakuvad sõidurõõmu kõigile sõitjatele.
Lisaks harrastajatele on kardirajale oodatud oma kartidega ka kardispordi võistlussportlased. Kõik kliendid peavad kohapeal iga kord täitma nõusoleku vormi ennem sõitma minemist. Samuti on seda võimalik täita ka kodus laadises vormi alla vajutades siia.