Siserada (Kardihall)

Veebruaris avati ca 5300 m2 suurune sisekardihall, mis võimaldab sõita iga ilmaga. Kardiraja üldpikkus on 450 meetrit ning laius 6 meetrit. Sisehallis saab sõita ülimugavate elektrikartidega, mille juhtimine on lihtne nii algajale kui ka kogenud sõitjale. Korraga mahub rajale sõitma 8–10 inimest ning sõit kestab 8 minutit.
Kardihall on avatud T–P kell 12.00–21.00. Laupäeviti ja pühapäeviti kell 10.00–12.00 toimuvad meil lastehommikud, kus lapsed saavad eakohasel kiirusel turvaliselt oma oskusi ja võimeid katsetada. Lapse pikkuseks peab olema vähemalt 130 cm. 

RENDIKART / 8 MINRaja kasutus15 €
GRAND PRIX (vaid täiskasvanutele)1 in. (eelsõit, kvalifikatsioon, finaalsõit)45 €

Sisehalli masinapargis on 16 Sodi RSX ülimugavat elektrikarti, mis on ideaalsed siseraja tingimustes.
Kvaliteetne kahekihiline asfalt ning tipptasemel infrastruktuur loovad unustamatu elamuse igale külastajale. Tule ja saa sellest kõigest osa!

Sodi RSX

Mootor: Harjavaba elektrimootor
Jõuallikas: Liitium akud 2tk
Reguleerimisvõimalused: pedaalid, rool ja iste
Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade.

Põhjamaade suurim kardihall

Põhjamaade suurim sisekardihall valmis 2020. aasta veebruaris. Üle 5000 m2 alal kulgeb asfaltkattega kardirada, mille üldpikkus on 450 meetrit ning laius 6 meetrit. Sisehallis sõidavad ülivaiksed elektrikardid, mille juhtimine on mugav ja lihtne nii algajale kui ka kogenenud sõitjale. Sisehalli masinapargis on 16 Sodi RSX elektrikarti. Raja turvalisuse tagavad elektroonilised signaallipud, mis annavad sõitjatele kiirelt infot. Oma ringiaegu on võimalik mugavalt jälgida raja keskele asetatud 118-tolliselt (3 m x 2 m) led-ekraanilt. Tule ja pane end proovile!