Kardikool

Lange Kardikool alustas oma tegevust 2019 aasta aprillis, mil kardisõitu asus kardikooli treenerite juhendamisel õppima 27 õpilast vanuses 4-47. Kuna huviliste arv ületas positiivselt kõiki meie seatud ootusi mitmekordselt, tuli jagada õpilased nelja õppegruppi ning luua ühe treeninguaja asemel neli, et treeneritel oleks võimalik iga õpilasega maksimaalselt tegeleda. Sügiseses grupis alustas õpilasi 35.

Kardikool annab õpilasele hea sõidutunnetuse ja oskused sõiduki juhtimiseks, treenib reaktsioonikiirust, arendab enesevalitsemise oskust, distsipliini  ning on väga heaks ettevalmistuseks alustamaks võidusõitja karjääri. Kardikoolis omandab iga osaleja reeglid rajal käitumiseks, kurvi läbimise tehnika nii kuival kui märjal rajal, õpib hindama ohuolukordi suurtel kiirustel, pidurdamist ja ohutuid sõiduvõtteid. Selgeks saavad ka signaallipud ning stardi ja finiši olemus. Kui õppeblokk saab läbitud, siis edasi saab iga osaleja otsustada, kas soovib oskusi edasi lihvida ja seada eesmärgiks võistlusspordini jõudmise või omandab kogemusi sõidutunnetuse arendamiseks.

  • Kardikooli saavad end registreerida kõik huvilised, kes tunnevad soovi kardisõitu õppida või enda seniseid oskusi lihvida.
  • Ühe õppebloki pikkus ca 2 kuud
  • Treeningud toimuvad 1x nädalas laupäeva või pühapäeva hommikul ajavahemikus 08.00-12.00 (kui ei ole erikokkuleppeid).
  • Kardikooli ühe korra maksumus on 60€. Hinna sees on teooriatunnid, sõidutunnid ning vajaminev sõiduvarustus.
  • Üks kardikooli treening kestab 2h

Uus kardikooli hooaeg

Hetkel kardikooli sügis hooaeg käimas

Kardikooli tunnid hakkavad toimuma taas alates 5. Septembrist 2020. Infopäevale on oodatud osalema ka kõik need, kes ei ole ennast veel kardikooli registreerinud või kahtlevad kas antud huviring on lapsele sobiv ja meelepärane. Infopäeval osalemine ei kohusta kardikoolis osalemist. Infopäeval on meil hea võimalus nii lastele kui ka lapsevanematele tutvustada oma õppeprogrammi, kardikeskust, karte ja saada tuttavaks meie personaliga. Tulge veetke põnev õhtupoolik Lange Motokeskuses- võtke kaasa kõik teid huvitavad küsimused ning proovime neile üheskoos vastused anda! Kui teil on küsimusi, mis ei kannata oodata infopäevani, siis kirjutage meile: info@langemotokeskus.com või maido@langemotokeskus.com.

Kohtumiseni!

Kellel on soov sel hooajal kardikoolist osa võtta, on oodatud registreerima: vajutades siia

Galerii