https://langemotokeskus.com/

Korduma kippuvad küsimused

Broneerida on Teil võimalik otse meie kodulehelt https://langemotokeskus.com/broneeri-aeg. Kui soovite mitu sõitu broneerida, siis soovitame iga sõidu vahele jätta 10 minutit aega puhkamiseks. Iga sõiduaega peate kodulehel eraldi broneerima.

Suuremate gruppide 10+ inimest ja GP gruppide puhul kirjutage e-mail info@langemotokeskus.com.
Telefoni teel broneeringuid ei võeta!

Nädalavahetuseti tuleks kindlasti teha eelnevalt broneering kuna ooteajad on pikad. Tööpäeviti võib ka jooksvas järjekorras tulla, kuid kindlasti tasub enne kodulehelt vaadata järele kas soovitud aeg on vaba.

GP ehk Grand Prix koosneb eelsõidust, kvalifikatsioonist ja finaalist. Eelsõidud ja kvalifikatsioonid algavad boksialast ning kestavad 8 minutit. Finaal algab stardijoonelt ning kestab välirajal 8 ringi ja siserajal 10 ringi. GP hinnaks on 60 eur 1 inimese kohta. Väliraja GP finaali jaoks peab olema seltskond vähemalt 10 liikmeline ja siserajal 8 liikmeline. Kui Teie seltskond on väiksem, siis on võimalik finaali puuduolevad kohad juurde osta. Alaealised GP finaalides osaleda ei saa! Grand Prixi broneering käib vaid läbi info e-maili info@langemotokeskus.com.

K-P kell 12.00-21.00. Täiskasvanute kardi ühe sõidu hind on 20 eur, lastekardil 15 eur ja tandemkardil 25 eur. Elektrikardi ühe sõidu hind on 20 eur. Kõik sõidud kestavad 8 minutit. Lastehommikud toimuvad L ja P kell 10.00-12.00 siserajal(kõrghooajal välirajal)!

Korraga saab välirajale sõitma 15 täiskasvanutekarti.

Korraga laseme maksimaalselt siserajale sõitma 8 inimest.

Riietu vastavalt ilmale ja mugavalt. Dressipluusi/jope lukk tuleb panna sõidu ajaks kinni. Sall ja kiivri alt välja ulatuvad juuksed tuleb fikseerida riiete/sõidukombinesiooni alla. Lukuta taskutest tuleb sõidu ajaks kõik esemed välja võtta (isiklike asjade hoiustamiseks on meil spetsiaalsed lukustatavad kapid). Kohapeal on võimalik panna selga sõidukombe. Kindad peaksite ise kaasa võtma!
Jalas peavad olema kinnised jalanõud! Kohapeal on võimalik osta sussid ja panna jalga korduvkasutavad jalanõud. Paljajalu sõitma ei saa!

Jah, võib küll, kui Teie seltskond on väiksem kui meie maksimum lubatud inimeste arv rajal.

Meie soovitus on, et alates 3-4 eluaastast.

Laps peab olema vähemalt 135 cm pikkune, soovituslikult pikem.

Jah võib, kui see on eest kinnine.

Jah, alati enne sõitu toimub instruktaaž. Loe eelnevalt ka ohutusinfot: https://langemotokeskus.com/ohutusinfo