Välirada (Kardikeskus)

2018. aasta kevadel avati Lõuna-Eesti pikim kardirada Lange Motokeskuses. Kardirada pakub teile 1015 meetri pikkuses ning 9 meetri laiuses põnevaid looduslike tõuse ning langusi, mis annavad adrenaliinirohkeid elamusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Põnevuse kruttimiseks on rajale paigaldatud fooridega ajavõtusüsteem, mis teeb igast sõidust põneva võidusõidu. Kardiraja valgustus annab võimaluse end proovile panna ka pimedamal ajal.

Vihmase ilma korral toimuvad broneeritud väliraja sõidud võimaluse korral sisehallis.
Palun tutvu ka ohutusinfoga!

Tasudes läbi Stebby tuleb broneerida vähemalt kaks päeva ennem ette.
Kirjutades oma Stebby kood aire@langemotokeskus.com

Rendikart / 10 minRaja kasutus20 €
Isikliku kardi kasutusRaja kasutus25 €
Lastekart / 10 minRaja kasutus15 €
Kahekohaline kart / 10 minRaja kasutus25 €
Elekter24h10 €

Meie kardivalikust leiab igaüks endale sobiva. Lange masinapargis on 20 täiskasvanute, 5 laste ning 2 kahekohalist karti- kõik need kardid on Prantsusmaa juhtiv karditootja “Sodikart” spetsiaalselt Lange kardiraja tingimusteks loonud. Uued ja kiired kardid ja tipp tasemel infrastruktuur loovad unustamatu elamuse igale külastajale. Tule ja saa sellest kõigest osa!

Sodi RT8

Mootor: 390cc, neljataktiline

Käivitus: elektristarter, nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja iste

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, ees spetsiaalne amortiseeruv põrkeraud, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade

Sodi 2Drive

Mootor: 390cc, neljataktiline

Käivitus: nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja rool

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade, turvaraam

Sodi LR5

Mootor: 200cc, neljataktiline

Käivitus: nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja iste

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade, turvaraam

Lõuna-Eesti pikim kardirada

Lange motokeskuse kardirada, mis on Lõuna-Eesti pikim, avati 2018. aasta kevadel. Kardirada on looduslike tõusude ja langustega, 1015 meetrit pikk ning 9 meetrit lai, mistõttu saab rajal pidada nii Eesti kui Euroopa meistrivõistlusi.

Võistlusmomendi mõõtmiseks töötab rajal ajavõtusüsteem koos foorisüsteemiga. Sõidutulemusi on mugav jälgida nii raja ääres olevalt ekraanilt kui ka kardihoones sees. Kardirada on valgustatud ning sõita saab ka pimedal ajal.

Motokeskuses on kokku 27 Prantsusmaa juhtiva karditootja “Sodikart” karti, neist 20 on mõeldud täiskasvanud harrastajatele, 5 lastele ning 2 kart on kahekohaline. Uued ja moodsad hobikardid ning kvaliteetne tänapäevastele tee-ehitusstandarditele vastav rada, mille peale on paigaldatud kahekihiline asfalt, pakuvad sõidurõõmu kõigile sõitjatele.

Lisaks harrastajatele on kardirajale oodatud oma kartidega ka kardispordi võistlussportlased. Kõik kliendid peavad kohapeal iga kord täitma nõusoleku vormi ennem sõitma minemist. Samuti on seda võimalik täita ka kodus laadises vormi alla vajutades siia.

PixelTiming ajavõtusüsteem

PixelTiming pakub unikaalset tarkvara ja riistvaralist lahendust. Ajavõtu transponderid koos ajavõtu tarkvaraga, haldustarkvara ning tulemuste näitamistarkvara teleritesse kuvamiseks.

Lange Motokeskuses on PixelTiming ajavõtusüsteem kasutusel nii kardihallis kui ka välikardirajal. Tarkvara võimaldab teha igast kardisõidust põneva võidusõidu!