Üksiksõidud

Lange Motokeskuses avaneb teil võimalus end proovile panna maailmatasemel välikardirajal, kus on võistlusjoonel seisnud motomaailma rahvusvahelised tegijad, kui ka põhjamaade suurimal sisekardirajal- kus on aastaringselt “suurepärane kardisõidu ilm”.

Raja kasutusRendikart / 10min15 €
Raja kasutusIsikliku kardi kasutus25 €
Raja kasutusKahekohaline kart / 10min20 €
Elekter24h20 €

Sodi RT8

Mootor: 390cc, neljataktiline

Käivitus: elektristarter, nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja iste

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, ees spetsiaalne amortiseeruv põrkeraud, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade

Sodi 2Drive

Mootor: 390cc, neljataktiline

Käivitus: nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja rool

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade, turvaraam

Sodi LR5

Mootor: 200cc, neljataktiline

Käivitus: nöörstarter

Reguleerimisvõimalused: pedaalid ja iste

Turvalisus: ümberringi plastikkaitse, samaaegne pidurdamise ja kiirendamise seade, turvaraam

PixelTiming ajavõtusüsteem

PixelTiming pakub unikaalset tarkvara ja riistvaralist lahendust. Ajavõtu transponderid koos ajavõtu tarkvaraga, haldustarkvara ning tulemuste näitamistarkvara teleritesse kuvamiseks.

Lõuna-Eesti pikim kardirada

Lange motokeskuse kardirada, mis on Lõuna-Eesti pikim, avati 2018. aasta kevadel. Kardirada on looduslike tõusude ja langustega, 1015 meetrit pikk ning 9 meetrit lai, mistõttu saab rajal pidada nii Eesti kui Euroopa meistrivõistlusi.

Võistlusmomendi mõõtmiseks töötab rajal ajavõtusüsteem koos foorisüsteemiga. Sõidutulemusi on mugav jälgida nii raja ääres olevalt ekraanilt kui ka kardihoones sees. Kardirada on valgustatud ning sõita saab ka pimedal ajal.

Motokeskuses on kokku 27 Prantsusmaa juhtiva karditootja “Sodikart” karti, neist 20 on mõeldud täiskasvanud harrastajatele, 5 lastele ning 2 kart on kahekohaline. Uued ja moodsad hobikardid ning kvaliteetne tänapäevastele tee-ehitusstandarditele vastav rada, mille peale on paigaldatud kahekihiline asfalt, pakuvad sõidurõõmu kõigile sõitjatele.

Lisaks harrastajatele on kardirajale oodatud oma kartidega ka kardispordi võistlussportlased. Kõik kliendid peavad kohapeal iga kord täitma nõusoleku vormi ennem sõitma minemist. Samuti on seda võimalik täita ka kodus laadises vormi alla vajutades siia.

Oleme avatud

Krossirada
Rada avatud kokkuleppel
Välikardirada
K-P 12:00-21:00
Sisehall
K-P 12:00-21:00
Lastehommik
L-P 10:00-12:00
(Toimub välirajal, vihmaga hallis)
Avamisaegade väliselt oleme avatud kokkuleppel!