Meie kodulehe tegemine

Lange motokeskusel valmis veebruari lõpusirgel uus kodulehekülg. Vajasime uut kodulehte, kus oleks korraldatud selge infoedastus ja kerge navigeerimine. Lange motokeskus on saanud endale uue kodulehe ja mis kõige olulisem on see, et kasutajamugavust on parandatud. Kõik vajalik info mida oleks vaja kiirelt ja mugavalt kätte saada on avalehel välja toodud. Ettevõtte kodulehe tegemine Artmedia.ee-ga osutus meie valikuks. Kaalusime eri tegijate vahel ja soovituste peale valisime kodulehe tegija.

Kodulehe tegemise juures oli mitmeid väljakutseid. Vaja oli kogu info saada sisse. Arvestasime, et meid külastavad erinevate huvidega külastajad. Koduleht peab suutma kiirelt anda infot asukoha ja lahtiolekuaegade kohta, olema lihtsalt navigeeritav ja kutsuma uusi külalisi meie keskusesse. Kodulehel on nüüd võimalik broneerida aeg sõiduks ja näha “Live” kaamerast, kui palju on hetkel rahvast. Menüüs navigeerimine on tehtud lihtsamaks ja arusaadavamaks, erinevate kategooriate vahetamiseks on loodud lisa navigeerimisriba, kus on võimalik näha nii hinnakirja ja teenust.

Hinnakiri oli eelneval kodulehel eraldi kaheks jaotatud, siis nüüd uuel kodulehel on kogu keskusega seonduv hinnakiri ühes kohas kompakstelt. Haldusliideseks valisime WordPressi, mis on jätkusuutlik ja meil lihtne hallata. Kodulehe haldusliidest muudeti lihtsamaks vastavalt meie spetsiifikale.

On oluline, et kodulehekülg oleks mobiilisõbralik. Telefoni kaudu otsitakse rohkem esmast informatsiooni: asukohta, lahtiolekuaegu, kontaktandmeid.
Seetõttu on uuel koduleheküljel ka telefonis mugav navigeerida, see on kiire ja jälle on kõige vajalikum info pidevalt lehepäises kaasa liikumas.

Üldiselt on kodulehe funktsionaalsus parem ja mugavam kasutada. Kui leiate mingeid puudujääke või otsite ajakohast infot, mida kodulehel ei ole, palun andke meile sellest teada.