Majutus

Lange Motokeskuse klientidele majutuselt -15% soodustust tavahinnast mainides märksõna “Lange”.

Hotell Lydia

Vanalinna atmosfääri ja modernset arhitektuuri ühendav hotell Lydia asub Tartu Raekoja platsi taga Toomemäe nõlval. Hotell Lydia on 4-tärni Superior hotell, kus on kokku 70 tuba, erinevaid sauna- ja lõõgastusvõimalusi pakkuv spaa-lounge, fitness-klubi, restoran Hõlm, lounge ärikohtumisteks ja tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega sündmuskeskus.

Ajaloolise asukoha ja personaalse teenindusega hotell on suurepärane peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisiks.

Rohkem infot: https://lydia.ee/

Broneerimine: https://hotelwebsitebooking.com/lydia/rooms

Restoran Hõlm Lydia hotellis

Hõlm on restoran, mis kuulub restorane koondava gastronoomia teejuhi White Guide valikul Balti- ja Põhjamaade parimate restoranide hulka terve enda tegutsemisaja jooksul. See on koht, kus igaüks tunneb end oodatuna. Peakokk Lauri Ülenurme poolt juhitav köök loob maitseelamusi, kõik detailid on hoolikalt läbi mõeldud, valmistatud ja serveeritud. 

Rohkem infot: http://holmrestoran.ee/

Broneerimine: https://book.dinnerbooking.com/ee/et-EE/book/table/pax/1983/2

Dorpat hotell

Kolmetärni Superior hotell  Dorpat asub Tartu kesklinnas Emajõe ärikvartalis. Kaasaegne ruumikujundus, professionaalne teenindus ning atraktiivne asukoht teevad Dorpatist ihaldatud sihtkoha nii lähemate kui kaugemate külaliste jaoks.

Hotelli vahetus läheduses on Tartu tõmbenumbrid – Aura veekeskus ja Ahhaa Teaduskeskus. Vaid mõne sammu kaugusel hotellist on vanalinn, teater Vanemuine, kontserdimaja, Tartu Ülikooli peahoone ja ostukeskused. Paljudest tubadest avaneb vaade linnale ja Emajõele, mis jäävad alati Tartut meenutama.

Rohkem infot: https://www.dorpat.ee/

Broneerimine: https://www.dorpat.ee/et/majutus-tartus/

Herb Spa Dorpatis hotellis

Emajõe ja kastanipuude hõlmas on Herb Spa Tartus pakkumas väärilist rahu ja privaatsust. Meie hoolega valitud rituaalid aitavad puhkajal lõõgastuda ja tasakaalu leida. Spaas on harmoonias iidsed traditsioonid, kaasaegne tarkus ja väärikas teenindus! Herb Spa – meelerahu heaks!

Rohkem infot: https://herbspa.ee/

Broneerimine: https://herbspa.ee/hoolitsuste-broneerimine/